גמילה מקנאביס
Search
Close this search box.

אודות אהרון סיסו

מטפל CBT מטעם האגודה הישראלית לטיפול קוגנטיבי התנהגותי (איט"ה), מנחה קבוצות הורים ובעל תואר שני (M.A) בייעוץ חינוכי

אהרון סיסו - גמילה מקנאביס

אהרון סיסו כיהן בתפקידים שונים במשרד החינוך במשך כ-17 שנה. חלק גדול מהתקופה הזאת הוא שימש יועץ לנוער בסיכון. במהלך השנים האלה, שבהן עבד עם נוער בסיכון, הוא נחשף לעולם ההתמכרויות בצורה רחבה ומעמיקה – והחליט להקדיש את חייו על מנת לסייע למי שמתמודד עם התמכרויות, ובהן גם התמכרות לקנאביס. 

על מנת לעזור למתמודדים עם התמכרות לקנאביס, הוציא אהרון תעודת מטפל CBT מוסמך מטעם האגודה הישראלית לטיפול קוגנטיבי התנהגותי (איט"ה).

במסגרת עבודתו המקצועית, סיסו משמש כמטפל CBT במתי"א (מרכז תמיכה יישובי או אזורי), מטפל במשרד החינוך ובקליניקה פרטית. כמו כן, אהרון סיסו משמש כמנחה קבוצות הורים. 

במסגרת הטיפולים השונים שהוא מעניק, בין אם בתחום ההתמכרויות או בתחומים שונים, סיסו מסייע למטופלים בהתמודדות עם דיכאון, עם חרדות, ועם התמודדויות נפשיות ומנטליות שונות.

הגמילה שלך יכולה להתחיל!

טיפול פרטני בשיטת ה-CBT המוכחת כיעילה בטיפול עם התמכרויות
עם אהרון סיסו – מטפל מומחה בהתמכרויות

מהו טיפול קוגנטיבי-התנהגותי (CBT)?

טיפול CBT הוא טיפול פסיכותרפי ממוקד. שלא כמו פסיכולוגיה "מסורתית", טיפול CBT לא נועד לנתח את החוויות והמאורעות שחווינו בעבר, אלא הטיפול ממוקד בהווה, ובפיתרון בעיות שאנחנו מתמודדים איתן. 

ברוב המקרים, הטיפול כולל גם משימות ותרגולים, על מנת לסייע למטופל לשנות את הדרך שבה הוא מתמודד עם קשיים כאלה ואחרים, כמו הקושי להתגבר על התמכרות לקנאביס. 

הטיפול עובד על החלקים המודעים במוח, והוא קצר מועד וממוקד מטרה. 

בתחילת הטיפול, אהרון סיסו יכיר אותך ואת דפוסי החשיבה, ולאחר מכן את דפוסי ההתנהגות, הרגשות והמחשבות שיכולים לשפוך אור על ההתמכרות ואפילו להחמיר אותה. 

בהתאם לדפוסים האישיים שלך, תיבנה תכנית טיפולית אישית ומותאמת במיוחד עבורך, על מנת להגיע אל היעד בצורה המהירה והיציבה ביותר. 

מחקרים רבים שנערכו בארץ ובעולם גילו שטיפול קוגנטיבי-התנהגותי (CBT) יעיל במיוחד בטיפול בהתמכרויות בכלל ובטיפול בהתמכרות בקנאביס בפרט.

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון. מעבר לידע הרב של המנחה, הוא מביא עמו את הניסיון האישי שלו כמי שהתמכר לקנאביס בעצמו – ועבר דרך עמוקה כדי לצאת מהמעגל הזה.

הגמילה שלך יכולה להתחיל!

טיפול פרטני בשיטת ה-CBT המוכחת כיעילה בטיפול עם התמכרויות
עם אהרון סיסו – מטפל מומחה בהתמכרויות