איך להפסיק לעשן סמים?

אם שאלת את עצמך איך להפסיק לעשן סמים - הגעת למקום הנכון. המאמר הזה יגלה לך מדוע קשה לך להפסיק עם ההרגל הזה, ואיך לעשות זאת בצורה נכונה
תוכן עניינים

הגיע הזמן לצאת מהלופ!

סדנת הגמילה של קובי צ'אוסקי עזרה ליותר מ-300 משתתפים להחזיר את השליטה לחיים שלהם.

עכשיו זה בידיים שלך

אמרו לנו שזה כיף, אמרו לנו שזה לא ממכר, אמרו לנו שאין עם זה שום בעיה – ועדיין, יש המון צרכני קנאביס ששואלים את עצמם איך להפסיק לעשן סמים.

לפני שננסה להבין מדוע כל-כך קשה לך להפסיק עם הוויד, חשוב לנו לציין כבר בשלב הזה שיש המון אנשים באותו מצב כמוך: הם צורכים קנאביס ולא מצליחים להפסיק עם ההרגל הזה. הניסיון שלנו לימד אותנו שאפשר להיגמל מסמים קלים – וגם לך יש את הכוח לעשות את זה!

איך להפסיק לעשן סמים

אנחנו מזמינים אותך לקחת נשימה עמוקה, ולהכיר לעומק את ההתמכרות שלך. כן, אנחנו יודעים שלא כיף להודות בהתמכרות – אבל חשוב להכיר במציאות.

אם שאלת את עצמך איך להפסיק לעשן קנאביס, רוב הסיכויים שכבר ניסית לעשות זאת בכוחות עצמך, אבל ללא הצלחה.

מדוע יש אנשים שמצליחים לשלוט בהרגל הזה ולעשן סמים רק כשהם רוצים, ויש אנשים שנכנסו ללופ ולא מצליחים להפסיק עם הקנאביס או לפחות לצמצם את תדירות וכמות השימוש?

זה בדיוק הזמן להתייחס למספרים של התמכרות לקנאביס, ולסיבה שלא כולם יודעים איך להפסיק לעשן סמים.

האם קנאביס ממכר?

כן. קנאביס עלול לגרום להתמכרות. נכון, אמנם לא מדובר על התמכרות כמו של מכורים לסמים קשים, אך בכל זאת צרכני קנאביס רבים מפתחים תלות כזו או אחרת בסם.

הספרות המחקרית מתייחסת להתמכרות לקנאביס, ועל פי מחקרים שונים עולה כי קרוב ל-1 מכל 10 צרכני קנאביס יפתח תלות בסם.

במקרים רבים, התלות הזאת מגיעה ממקום עמוק יותר – רבים מאיתנו פונים לקנאביס כשיש משהו שלא טוב להם. לפעמים מדובר ברגשות כמו שעמום, חוסר משמעות או ריקנות, ולפעמים מדובר ברגשות ובתחושות אחרות.

למעשה, הקנאביס הוא לא הבעיה, אלא סימפטום. יש משהו בחיים שאנחנו לא רוצים להתמודד איתו, אז אנחנו מדליקים ג'וינט כדי לעמעם את הרגשות הלא נעימים ולברוח מהם.

יש מי שבורח מרגשות כאלה על ידי אכילה רגשית, יש מי שעושה זאת על ידי קניות אימפולסיביות ויש מי שמעשן קנאביס.

נשמע לך מוכר?

איך להפסיק לעשן קנאביס בעזרת הסדנא הייחודית של קובי צ'אוסקי?

קובי צ'אוסקי הוא פסיכותרפיסט שמתמחה בגמילה מקנאביס. הוא פיתח סדנה ייחודית לגמילה מסמים קלים שמעניקה לצרכני הקנאביס כלים שעוזרים להם להתמודד עם התחושות והרגשות הלא נעימים ואם הקשיים שהחיים מציבים לנו.

בסדנת הגמילה שלו, קובי צ'אוסקי מעניק למשתתפים כלים מעולמות הפסיכותרפיה, ה-NLP, המיינדפולנס ושיטות טיפול נוספות.

הסדנה נמשכת 4 שבועות והיא נערכת בזום כדי לאפשר לכל מי שרוצה להשתתף בה – מכל מקום בארץ ובעולם. הסדנה כוללת מפגשים קבוצתיים פרונטליים ואינטימיים, תרגילי בית ועוד.

מאות צרכני קנאביס כבר עברו את הסדנא לגמילה מקנאביס, ורכשו כלים מצויינים לחיים. לא כל מי שנרשם לסדנא מעוניין לדעת איך להפסיק לעשן סמים לחלוטין. יש כאלה שמצטרפים רק כדי להחזיר לעצמם את השליטה לחיים, ולחזור לעשן קנאביס כשהם רוצים בכך – ולא כשההתמכרות גורמת להם לעשות זאת.

הגיע הזמן לצאת מהלופ!

סדנת הגמילה של קובי צ'אוסקי עזרה ליותר מ-300 משתתפים להחזיר את השליטה לחיים שלהם.

עכשיו זה בידיים שלך

אנחנו מזמינים אתכם ללחוץ על הכפתור ולקבל מידע נוסף על הסדנא שכבר עזרה למאות בני אדם לצאת מהלופ שהם נכנסו אליו, וללמד אותם איך להפסיק לעשן סמים ולתפוס שליטה מחדש על החיים.

למה קשה לי להפסיק לעשן?

כבר התייחסנו לעובדה שקנאביס עלול לגרום להתמכרות, וציינו כי ישנם מחקרים שטוענים כי 1 מכל עשרה צרכני קנאביס עלול לפתח תלות כזו או אחרת בסם.

רבים מאלה שהתמכרו לקנאביס ניסו להפסיק, וחלק גדול מהם גילו שמדובר במשימה לא פשוטה. למעשה, 50 אחוזים מהמכורים לקנאביס יתמודדו עם תסמיני גמילה שונים כאשר הם ינסו להיגמל.

מדובר על תסמינים פיזיים ונפשיים. התסמינים עשויים לכלול בין השאר חרדות, דיכאון, חוסר שקט, בעיות שינה, הזיות ורעידות (במקרים קיצוניים). כמו כן, הגוף שלנו עלול "לרמות" אותנו ולפתות אותנו להפסיק עם הגמילה.

רבים מנסים להעביר את תסמיני הגמילה האלה בדרכים לא נכונות – "רק ג'וינט אחד בשביל להצליח להירדם", "עוד פאף קטן בשביל להעביר את התחושה הקשה" וכו'.

גמילה מקנאביס תסמינים
איך להפסיק לעשן סמים? 1

הניסיונות האלה של הגוף והמוח שלנו, שכבר התמכרו לקנאביס, לגרום לנו לעשן וויד "רק עוד פעם אחת", הם חלק מתסמיני הגמילה שמקשים על צרכני קנאביס רבים להפסיק עם ההרגל הזה.

אם מצאת את עצמך בלופ של עישון ללא שליטה, אם יש לך רצון להחזיר לעצמך את השליטה לחיים ואם הגיע הזמן שלך להבין איך להפסיק לעשן סמים – הגעת למקום הנכון.

עוד כמה קליקים ויש לך אפשרות להבטיח את מקומך בסדנה הבאה לגמילה מקנאביס, ולצאת אחת ולתמיד מהלופ המתיש הזה של התמכרות לקנאביס.

הגיע הזמן לצאת מהלופ!

סדנת הגמילה של קובי צ'אוסקי עזרה ליותר מ-300 משתתפים להחזיר את השליטה לחיים שלהם.

עכשיו זה בידיים שלך

מאמרים נוספים

כדאי לדעת

הגיע הזמן לצאת מהלופ!

סדנת הגמילה של קובי צ'אוסקי עזרה ליותר מ-300 משתתפים להחזיר את השליטה לחיים שלהם.

עכשיו זה בידיים שלך

מאמרים שיעניינו אותך

איך להפסיק לעשן סמים

איך להפסיק לעשן סמים?

אם שאלת את עצמך איך להפסיק לעשן סמים – הגעת למקום הנכון. המאמר הזה יגלה לך מדוע קשה לך להפסיק עם ההרגל הזה, ואיך לעשות זאת בצורה נכונה