מידע על קנאביס

יש הרבה מידע שרץ ברשת, ובין צרכני קנאביס, על הסם הזה. יש מי שרואה בו מרפא לסרטן, אחרים רואים בו מרפא לכאב ויש גם מי שרואה בו דרך נחמדה להעביר את הזמן.

ידעת שקרוב לעשרה אחוזים מצרכני הקנאביס מפתחים תסמינים של התמכרות? ידעת שמחצית מאלה שמפסיקים לצרוך מריחואנה חווים תסמיני גמילה?

כן, למרות יחסי הציבור הטובים והיתרונות השונים, לקנאביס יש גם חסרונות. כדי לשמור על שימוש אחראי – ולדעת מתי להפסיק – חשוב לקבל מידע מלא ועובדתי על קנאביס.

כאן תוכלו לקרוא מידע רב על קנאביס: השפעות החומרים הפעילים, מחקרים מעודכנים, הסברים על תסמיני ההתמכרות והגמילה, על טיפים להפסקת עישון קנאביס ועל תופעות הלוואי של מריחואנה.

אם אתם רוצים לצאת מזה – אנחנו כאן בשבילכם.

סדנת גמילה מקנאביס

שתחזיר לך את השליטה בחיים

הסדנה הייחודית של קובי צ'אוסקי העניקה ליותר מ-300 משתתפים כלים מעשיים לחיים בשליטה על הסם

איך להפסיק לעשן סמים

איך להפסיק לעשן סמים?

אם שאלת את עצמך איך להפסיק לעשן סמים – הגעת למקום הנכון. המאמר הזה יגלה לך מדוע קשה לך להפסיק עם ההרגל הזה, ואיך לעשות זאת בצורה נכונה

קרא עוד »
גמילה מקנאביס

התמכרות לקנאביס: תסמינים, תופעות לוואי וגמילה מקנאביס

קנאביס הוא צמח ייחודי שניתן להפיק ממנו תוצרים רבים – לרבות תוצרי עישון. בעוד שהוא נחשב לסם "קל" יחסית בהגדרתו, ישנם אנשים אשר עלולים להתמכר לקנאביס, ולסבול מכל התופעות אשר נלוות לבעיה הזו. בדומה לסמים אחרים, ניתן להיגמל גם מקנאביס, ובמאמר הבא נסקור את תופעת ההתמכרות לקנאביס ותוצריו, וכיצד ניתן לגבור על ההתמכרות

קרא עוד »